Vasaros vaikų sporto stovyklos Nidoje

Stovykla vaikams nuo 8 iki 13 metų.

 

Mergaitėms ir berniukams.

Kaina 275€
Telefonas pasiteiravimui: +37061533393

Apie stovyklą

Kuršių Nerija jau nuo seno tapo tradicine sportininkų stovyklavimo vieta. Čia geros sporto ir poilsio sąlygos, nuostabi pajūrio gamta, verčia mus sugrįžti į šį kampelį vėl ir vėl. Nuostabus kraštovaizdis, pamario pakrantė su smėlėtu paplūdimiu maudymuisi, pritaikyta tiek ramiam, tiek aktyviam poilsiui. Kuršių Nerija yra išskirtinė vieta, kur. Lietuvos mastu yra daugiausia saulėtų dienų per metus. Tai leidžia džiaugtis vasara ir nuostabiu Kuršių Nerijos pajūrio smėliu.

Stovykloje vyks kasdienės treniruotės gamtoje, krepšinio varžybos, tritaškių ir baudų metimo turnyrai, kvadrato, futbolo, tiklinio, lenvosios atletikos rungčių varžybos, estafetės, buriavimo pagrindų mokymas, lauko tenisas.

Vaikams daug džiaugsmo suteiks pramoginiai renginiai: “Stovyklos balsas”, “Stovyklos kaukė”, “Stovyklos talentai” ir kiti populiarūs vakariniai renginiai.

Stovykloje bus derinamas sportas su Kuršių Nerijos pažinimu. Važiuosime dviračiais nuo Nidos iki Pervalkos, aplankysime paukščių perėjimo vietas, Bulvikio ragą ir kitas lankytinas vietas, kurios jungiasi su dviračių taku. Grožėsimės Parnidžio kopa, važiuosime į Lietuvos jūrų muziejų.

Nidoje, poilsiavietės teritorijoje yra įrengtas mini golfo aikštynas, prieplauka valtims. Juodkrantėje turėsime atskirą aikštyną, skirtą tik mūsų stovyklos dalyviams. Taip pat turėsime galimybę su savo meškerėmis nuo lieptelio pažvejoti, paplaukioti išsinuomotais vandens dviračiais ar valtimis,

Nidoje gyvensime Neringos sporto mokyklos patalpose, kurios yra pilnai suremontuotos ir paruoštos gyventi sportininkams. Juodkrantėje gyvensime Juodkrantės gimnazijos patalpose, kuri randasi pačiame Juodkrantės centre ir yra pritaikytos vaikų apgyvendinimui. Nakvynė palėpės tipo patalpose suteikia papildomo žavesio ir gerų emocijų.

Maitinimas 3 kartus dienoje. Maisto planą sudarinės mitybos specialistas: sveikos, subalansuotos mitybos pagrindu.

Šiais metais vaikų sporto poilsio stovyklos vykdomos trejomis pamainomis (išvykimas pirmadienį –grįžimas sekmadienį):

  1. Nida 2021-08-02/ 08-08  

Vienu metu stovyklaus 18- 30 vaikų ir du ar trys profesionalūs treneriai. Stovyklos kaina 275 eur.  Stovyklos kainoje įskaičiuota maitinimas, nakvynė, patalynė, kelionė pirmyn ir atgal nuo Kauno m. ir iki Kauno m.,kurorto, kelto, ekologijos, ekskursijų ir kiti mokesčiai.

Norinčius vykti į stovyklą prašome registruotis www.sportostovykla.lt,
info@sportostovykla.lt vaikai registruojami su avansu, pasirašius sutartį iki š.m. Birželio 15 d. Avansas 100 euru.

Stovyklos akimirkos

Stovyklos vadovai

 

Antanas Juodsnukis
pedagoginis stažas 8 metai.

Registracija į stovyklą

Kontaktinė informacija pasiteiravimui

Stovyklą organizuoja: Lietuvos 470 Asociacija

0