Vasaros vaikų sporto stovyklos Elektrėnuose

Stovykla vaikams nuo 11 iki 14 metų.

 

Mergaitėms ir berniukams.

Kaina 295€
Telefonas pasiteiravimui: +37061533393

Apie stovyklą

Vaikų vasaros golfo stovykla “Sostinių” golfo klube, Elektrėnuose

Laikoma, kad golfas gali būti kilęs iš žaidimo, škotų piemenų žaisto XIV amžiuje, kur medinė lazda buvo naudojama mažų akmenukų smūgiavimui iki nustatytos ribos. XV amžiaus pradžioje, St. Andrews mokiniai, prie Dandžio, Škotijoje, susidomėjo žaidimu su nendrinėmis lazdomis ir tikrais kamuoliais. Nuo Karališkojo ir St. Andrews senovinio golfo įkūrimo bei pirmųjų golfo taisyklių išspausdinimo 1754 m. vis daugiau žmonių ėmė žaisti golfą. Žaidimas paplito po Angliją bei britų kolonijas visame pasaulyje; Karališkasis ir senasis golfo klubai su 1800 narių, garantavusių tinkamumą bei jų pakeitimą reikalui esant, tapo šio žaidimo pagrindiniais autoritetais. 1860 m. Britų atvirasis čempionatas buvo pirmasis golfo turnyras; visai netrukus, 1895 m., įvyko JAV golfo atvirasis čempionatas bei 1916 m. buvo įsteigta Profesionaliųjų golfo žaidėjų asociacija (PGA), tapusi profesionalaus golfo klestėjimo priežastimi. Nors pirmojo moterų golfo turnyro data minima 1893 m., Atvirasis moterų čempionatas įvyko 1946 m., o Danijos PGA Čempionatas 1955 m.

Golfas yra tikslumo žaidimas, kuriame žaidėjai smūgiuoja kamuolį su riedmuša iš 18 duobučių sudarytu taku, kuris turi pradžios atžymą ir duobutę kitame gale, į kurią turi įkristi kamuoliukas. Žaidimo tikslas yra įridenti kamuoliuką į visas 18 duobučių, atliekant kuo mažiau smūgių. Pagrindiniai golfo turnyrai yra sudaryti iš keturių etapų (72 duobutės), žaidžiant po vieną etapą per dieną. Tokia tvarka iš žaidėjų reikalauja puikios koncentracijos per rungtynes ir suteikia žaidėjui geriausią galimybę įveikti tako sunkumus.

Yra pripažintos dvi rungtynių formos:

  • Mačas, kuriame du žaidėjai, ar dvi komandos žaidžia su nustatytu duobučių skaičiumi (18, 36, 54 ar 72). Duobutę laimi žaidėjas ar komanda, kuri pataiko į ją kamuoliuką, atlikę mažiausiai smūgių.
  • Smūgiavimo žaidimas, kuriame atskiri žaidėjai ar komandos žaidžia su nustatytu duobučių skaičiumi (18, 36, 54 ar 72). Laimėtojas yra žaidėjas ar komanda turinti mažiausią bendrą smūgiavimų sumą.

Be šių dvejų rungtynių tipų yra dar keli variantai:

  • Mono žaidimas, kiekvienas golfo žaidėjas žaidžia prieš kelis oponentus (smūgiavimo žaidime), ar vieną oponentą (mače).
  • Dvigubas – šiame žaidime komanda, sudaryta iš dviejų žaidėjų, žaidžia prieš oponentų komandą. Yra trys komandinių rungtynių tipai. „Ketvertuose“ (foursomes) kiekviena komanda žaidime naudoja po vieną kamuoliuką ir komandų žaidėjai smūgiuoja jį paeiliui. „Naujokų“ (greensome) žaidime kiekvienas žaidėjas iš kiekvienos komandos naudoja po kamuoliuką. Antruoju smūgiu kiekviena komanda smūgiuoja geriausioje pozocijoje esantį savo kamuoliuką. Po kiekvieno pataikymo į duobutę užrašomas kiekvienos komandos geriausias rezultatas. (šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Golfas).

Stovykloje vyks kasdienės treniruotės gamtoje. Golfo pagrindų ir gudrybių mokins profesionalūs treneriai. Šios sporto šaklos privalumas yra tas, kad visą laiką sportininkai praleidžia gamtoje.

Laisvu laiku vyksime į pramogų parką “Ažuolynė”, plauksime baidarėmis Verknės upe, buriuosime jachta Elektrėnų mariose, mokinsimės sąžiningos kovos sporte ir gyvenime (Fair play).

Vaikams daug džiaugsmo suteiks vakariniai- pramoginiai renginiai: “Stovyklos balsas”, “Stovyklos kaukė”, “Stovyklos talentai” ir kiti populiarūs vakariniai renginiai.

Maitinimas 3 kartus dienoje. Maisto planą sudarinės mitybos specialistas: sveiko subalansuoto maisto pagrindu.

Šiais metais vaikų golfo stovykla bus vykdoma vieną pamainą (išvykimas pirmadienį –grįžimas sekmadienį):

DATA: 2021-07-26/ 08-01

Vienu metu stovyklaus 18 vaikų ir du ar trys profesionalūs treneriai. Stovyklos kaina 295 eur.  Stovyklos kainoje įskaičiuota maitinimas, nakvynė, patalynė, kelionė pirmyn ir atgal nuo Kauno ar Vilniaus m. ir iki Kauno ar Vilniaus m. ekskursijų ir kiti mokesčiai.

Norinčius vykti į stovyklą prašome registruotis www.sportostovykla.lt,
info@sportostovykla.lt vaikai registruojami su avansu, pasirašius sutartį iki š.m. Birželio mėn. 15 d. Avansas 100 eur.

Stovyklos vadovai

Gediminas Mamkus
Golfo treneris
Pedagoginis stažas 16 metų.

Antanas Juodsnukis
pedagoginis stažas 8 metai.

Registracija į stovyklą

Kontaktinė informacija pasiteiravimui

Stovyklą organizuoja: Lietuvos 470 Asociacija

0