Savaitė prie ežero Aukštadvaryje

Aukštadvaris 2022-08-01/ 08-07
Kaina 210€
Telefonas pasiteiravimui: +37061533393
Mergaitėms ir berniukams.

Apie stovyklą

Nuo XVI a. pradžios Aukštadvaris žinomas kaip Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaras. 1518 m. pastatyta pirmoji medinė bažnyčia. Pakeliui nuo Aukštadvario link Beižionių yra legendinė Velnio duobė. Netoliese tyvuliuoja termokarstiniai Škilietų ežerėliai. Parke, prie upėtakių ūkio tvenkinių, auga 1,3 m skersmens Adomo Mickevičiaus ąžuolas. Išlikę pasakojimų, kad poetas mėgdavęs sėdėti po šiuo medžiu, viešėdamas Aukštadvaryje pas savo draugus. Aukštadvario regionas žinomas Kaip ežerų ir upių kraštas, todėl gamta yra labai graži ir maloni.

 

Stovykloje vyks kasdienės treniruotės gamtoje, krepšinio varžybos, tritaškių ir baudų metimo turnyrai, kvadrato, futbolo, tiklinio, lenvosios atletikos rungčių varžybos, estafetės, plaukimo pagrindų mokymas, šuoliai į vandenį, vieną dieną plauksime baidarėmis

 

Vaikams daug džiaugsmo suteiks pramoginiai renginiai: “Stovyklos balsas”, “Stovyklos kaukė”, “Stovyklos talentai” ir kiti populiarūs vakariniai renginiai.

Stovykloje bus derinamas sportas su Aukštadvario krašto pažinimu. Aplankysime “Velnio duobę”, eisime į žygį Aukštadvario regioninio parko mišku aplink ežerą.

 

Poilsiavietės “Ažuolynė” (www.azuolyne.lt) teritorijoje yra įrengtas laipiojimo mežiose parkas ir nedidelis, bet žuvingas ežeriukas. Sodyboje turėsime atskirą aikštyną, skirtą tik mūsų stovyklos dalyviams. Taip pat turėsime galimybę su savo meškerėmis nuo lieptelio pažvejoti, paplaukioti irklentėmis ar valtimi,

 

Sodyboje gyvensime naujai įrengtose patalpose, kurios yra įrengtos tik 2021 metais ir paruoštos gyventi sportininkams, dviviečiai kambariai su atskiru tualetu ir dušo kabina. Nakvynė palėpės tipo patalpose suteikia papildomo žavesio ir gerų emocijų.

Maitinimas 3 kartus dienoje. Maisto planą sudarinės mitybos specialistas: sveikos, subalansuotos mitybos pagrindu.

 

Šiais metais vaikų sporto stovykla vykdoma (išvykimas pirmadienį –grįžimas sekmadienį)

 

Aukštadvaris 2022-08-01/ 08-07  

Vienu metu stovyklaus iki 40 vaikų ir trys profesionalūs treneriai. Stovyklos kaina 210 eur.  Stovyklos kainoje įskaičiuota maitinimas, nakvynė, patalynė, kelionė pirmyn ir atgal nuo Kauno m. ir iki Kauno m. Laipynių, baidarių ir kiti mokesčiai.

Norinčius vykti į stovyklą prašome registruotis www.sportostovykla.lt,

info@sportostovykla.lt vaikai registruojami su avansu, pasirašius sutartį iki š.m. Birželio 15 d. Avansas 100 euru

Stovyklos vieta ir organizatoriai

Stovyklos Vadovai

Antanas Juodsnukis 

pedagoginis stažas 8 metai.

Registracija į stovyklą

Kontaktinė informacija pasiteiravimui

Stovyklą organizuoja: Lietuvos 470 Asociacija

0